telefon

Hakkımızda

Firmamız, 1954 yılında halen yaşamakta olan büyük dedemizin odun ve kereste satışı yaparak başlattığı ve babadan oğula devrolan bir aile firmasıdır. Yılların tecrübe ve yaşanmışlıklarını çocuklarına aktararak yaklaşık 30 sene boyunca odun ile başlayıp; kereste, inşaatlık malzeme ve kalas üretimi ile çeşitlenmiştir. Kereste ithalatı ve üretimi ile imalat kapasiteleri artırılmış, piyasalardan gelen taleplerle birlikte fırınlı, çam, kayın, parke, lambiri, süpürgelik üretimine ağırlık vererek, sektörde Sivas ve çevre illerde belli bir istihdam ve pazar oluşturmuştur.

Arayışımız, çözüm düşüncelerimiz ve piyasa gözlemlerimiz, bizleri laminat parkede bayilik ve toptan satışlara yöneltmiştir. Çamsan ile başlayan laminat parke bayiliğimize; Vario Art Floor, Kronotex- Kronoswiss markalarını da ekleyerek genişletmiş ve hala toptan, perakende satışını yapmaktayız. Hâlihazırda Vanucci mutfak ve banyo üretimi devam etmekte olup, ısı yalıtımı, mantolama, siding ev içi dekorasyonda Polisan Boya, panel kapı, çelik kapı ve ithal duvar kağıdı satışı yapmaktayız.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Çamsan Ev Dekorasyon, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.